• ساعت : ۱۲:۵۶:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ 
  • کد خبر : ۷۹۸۷۶
اجرای برنامه پیاده روی، نرمش و صبحانه سالم به مناسبت هفته سلامت بانوان ایرانی در شهرستان هندیجان
صبح روز شنبه 18 آبان ماه سال جاری، جمعی از کارکنان خانم شبکه بهداشت و درمان هندیجان و سایر ادارات شهرستان، با همت مرکز بهداشت شهرستان و همکاری اداره ورزش و جوانان، به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی، اقدام به پیاده روی، نرمش صبحگاهی و صرف صبحانه سالم کردند.

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، صبح روز شنبه 18 آبان ماه سال جاری، جمعی از کارکنان خانم شبکه بهداشت و درمان هندیجان و سایر ادارات شهرستان، با همت مرکز بهداشت شهرستان و همکاری اداره ورزش و جوانان، به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی، اقدام به پیاده روی، نرمش صبحگاهی و صرف صبحانه سالم کردند.

    خانم سیاهپوش مسوول واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت هندیجان با اشاره به شعار این هفته مبنی بر ورزش، شادابی، آرامش بیان داشت: این پیاده روی و صبحانه سالم با هدف ترویج و فرهنگ سازی در جهت حفظ و ارتقاء سلامت بانوان ایرانی برگزار شده است.

    وی ادامه داد: در این برنامه، مسافت مرکز بهداشت تا استادیوم تختی به صورت پیاده روی نمادین با در دست داشتن بنر و پلاکاردهای حاوی پیامهای بهداشتی طی شد و در ادامه، پس از انجام نرمش های بدنی، برنامه صبحانه سالم در قسمتی از ورزشگاه برگزار شد.

    گفتنی است هرساله برنامه های هفته سلامت بانوان ایرانی در هفته آخر مهر ماه اجرا میشوند، اما امسال به دلیل مصادف شدن با ایام سوگواری اربعین حسینی در هفته دوم آبان ماه برگزار شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0