• ساعت : ۱۲:۳۴:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
  • کد خبر : ۷۹۴۲۷
تبریك هفته نیروی انتظامی مدیر شبكه بهداشت و درمان هندیجان به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان
دوشنبه 15 مهر ماه سال جاری، دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان با همراهی مهندس پرویز جوانمردی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان جهت تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی هندیجان به دیدار سرهنگ نصیر ابدالی فرد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هندیجان رفتند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دوشنبه 15 مهر ماه سال جاری، دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان با همراهی مهندس پرویز جوانمردی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان جهت تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی هندیجان به دیدار سرهنگ نصیر ابدالی فرد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هندیجان رفتند.

    دکتر احسان صفائی در این دیدار ضمن تبریک این هفته و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی با زحمات و تلاشهای شبانه روزی و با شجاعت و ایثارگری، حافظ امنیت و آرامش کشور هستند و این خدمات به کشور و مردم به هیچ شکلی قابل جبران نیست و بسیار با ارزش است.

     سرهنگ ابدالی فرد نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدیران شبکه بهداشت و درمان هندیجان عنوان کرد: خوشبختانه تعاملات بسیار خوبی بین شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی هندیجان وجود دارد و این تعاملات در حل و رفع مشکلات موجود شهرستان بسیار راهگشا و موثر هست. درصورتی که تعاملات بین ادارات به شکل مطلوب و درچهارچوب قانون  و با هدف رضایت مردم باشد، مسائل و مشکلات شهرستان نیز بهتر و مناسبتر برطرف خواهند شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0