• ساعت : ۱۲:۲۴:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 
  • کد خبر : ۷۹۱۴۳
برگزاری مراسم قدردانی از پرسنل فوریتهای پزشكی هندیجان به مناسبت روز ملی فوریتهای پزشكی

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان چهارشنبه 27 شهریور ماه سال جاری، مراسم قدردانی از پرسنل فوریتهای پزشکی هندیجان به مناسبت روز ملی فوریتهای پزشکی با حضور دکتر احسان صفایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، ایرج دلشاد مسوول حراست شبکه و حیدر بحرکانی مدیر فوریتهای پزشکی شهرستان در سالن جلسات شبکه برگزار شد.

    دکتر صفایی ضمن تبریک این روز و قدردانی از زحمات بی وقفه فوریتهای پزشکی هندیجان، عنوان کرد: فوریتهای پزشکی، خط مقدم خدمات حوزه درمان هستند و درمورد هندیجان با مشاهده آمار و گزارشات بازدیدها و عملکرد فوریتهای پزشکی هندیجان، مشخص میشود که یکی از موفق ترین و بهترین فوریتهای پزشکی در سطح استان هست. با وجود کاستیها و محرومیتهای موجود خدمات به این اندازه مطلوب، جای تقدیر و تشکر دارد.

    مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان در ادامه اظهار داشت: برنامه های خوبی با هدف ارتقاء زیرساختها در بخش فوریتهای پزشکی در حال جریان میباشد، در آینده نزدیک تعمیرات اساسی و کاملی در مرکز فوزیتهای پزشکی هندیجان شروع خواهد شد که پیمانکار هم مشخص شده و آماده شروع بکار میباشد. در بیمارستان شهدا نیز پایگاه دوم فوریتها و پد نشست و برخواست بالگرد در دست اقدام میباشد. ساختمان پایگاه جاده ای سویره نیز تا چند ماه آینده آماده تحویل میباشد و با جذب نیروی انسانی مورد نیاز فعال خواهد شد.

    در این جلسه که در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد، در مورد مشکلات و کمبودهای موجود در بخش فوریتهای پزشکی بحث و گفتگو شد و در پایان با تقدیم لوح تقدیر از پرسنل فوریتهای پزشکی هندیجان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0