• ساعت : ۱۲:۴۱:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ 
  • کد خبر : ۷۹۰۳۴
برگزاری جلسه بررسی پسخوراند پایش معاونت توسعه مدیریت و منابع در شبكه بهداشت و درمان هندیجان

        به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، چهارشنبه 13 شهریور ماه سال جاری، جلسه کاری با موضوع بررسی پسخوراند پایش معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان، ندا توکلی معاون درمان و رئیس بیمارستان شهداء، شهرستان، مرضیه موسوی مسوول امور مالی، مریم حیدری مسوول امور اداری و عبدالرضا علیزاده مسوول واحد توسعه شبکه برگزار شد.

    در این جلسه مواردی در پسخوراند پایش معاونت توسعه مدیریت و منابع که در ماه گذشته انجام شد، مورد بررسی قرار گرفت. ازجمله این موارد میتوان وضعیت نیروی انسانی موجود در بیمارستان و شبکه اشاره کرد که مقرر شد کمبودهای موجود طی گزارشی همراه مستندات لازم به معاونت مذکور ارسال شود.

    از پیشنهادات موجود در این پسخوراند، ثبت نسخ به صورت الکترونیک میباشد که دکتر صفایی دراینباره عنوان کرد: این کار کمک شایانی به حجم کار میکند و قسمتی از کمبود نیروی انسانی موجود را برطرف خواهد کرد. اما برای اجرای این طرح نیاز به حداقل 5 عدد سیستم رایانه و نرم افزار مربوطه میباشد که درصورت تامین اعتبار، میتوان آن را اجرا کرد.

    مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان در ادامه اظهار داشت: تخطی نکردن از سقف تفاهم نامه دانشگاه درمورد اعمال هزینه ها که هندیجان 3/1 درصد میباشد که کمتر از سقف است، صرف کارانه بیمارستان از درآمدها مناسب و اندکی کمتر از 32 درصد تعیین شده میباشد و افزایش 5 درصدی درآمدها در سال 97 نسبت به سال 96 همگی موید این نکته هستند که مسائل مربوط به مالی و اداری شبکه بهداشت و درمان در شفافترین و سالمترین جایگاه موجود قرار دارند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0