• ساعت : ۱۲:۴۰:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ 
  • کد خبر : ۷۷۳۹۰
بازدید سرزده مدیر شبكه بهداشت و درمان هندیجان از پایگاه اورژانس جاده ای و خانه بهداشت روستای امام زاده عبدالله

        به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، سه شنبه 18 تیر ماه سال جاری، دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی مهندس پرویز جوانمردی رئیس مرکز بهداشت شهرستان و حیدر بحرکانی مدیر فوریتهای پزشکی هندیجان به صورت سرزده از پایگاه اورژانس جاده ای و خانه بهداشت روستای امام زاده عبدالله بازدید کردند.

    دکتر صفائی در این بازدید، ابتدا از بخشهای مختلف پایگاه اورژانس ازجمله اتاق استراحت، اتاق معاینه بیمار و همچنین آمبولانس و تجهیزات پزشکی موجود بازدید کرد و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فوریتهای پزشکی خاطر نشان کردند: یکی از حساس ترین و مهمترین بخشهای بهداشت و درمان، فوریتهای پزشکی میباشد، چراکه هم در حوادث و هم در تماسهای مردمی، اولین تیم تخصصی هستند که به بالین بیمار میرسند و تلاشهای آنها در لحظات اولیه، نقش بسیار مهمی در حفظ جان بیماران دارد.

    لازم به ذکر است پایگاه جاده ای امام زاده عبدالله در 45 کیلومتری هندیجان به سمت دیلم و در روستایی به همین نام قرار دارد و سالانه بیشتر از سیصد اعزام جاده ای و شهری انجام میدهند.

     مدیر شبکه بهداشت و درمان در ادامه به بازدید خانه بهداشت روستا رفته و وضعیت خانه بهداشت و شرایط و نواقص موجود را با حضور رئیس مرکز بهداشت و بهورز خانه بهداشت بررسی کردند. ازجمله مسائل و مشکلاتی که بهورز خانه بهداشت مطرح کردند کمبود تجهیزات پزشکی ازجمله کیتهای تشخیصی قند خون بود که دکتر صفایی قول مساعدت بیشتر را در این زمینه دادند.

    دکتر صفایی در پایان این بازدید عنوان کرد: هدف از این بازدیدها، مچ گیری پرسنل نیست بلکه هدف ملاقات پرسنل از نزدیک و شنیدن مشکلات و چالشهای پیش روی آنهاست، تا بتوان با سرعت عمل بیشتری مشکلات را مرتفع و مسیر خدمت به مردم هموارتر شود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0