• ساعت : ۹:۲۶:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ 
  • کد خبر : ۷۵۶۱۳
سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان به دیدار خانواده معظم شهید حبیب ساری دشتبان رفت

 

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دکتر احسان صفائی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی، رضا بوعذار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، مهندس پرویز جوانمردی رئیس مرکز بهداشت شهرستان، ایرج دلشاد مسوول حراست شبکه بهداشت و درمان هندیجان، حیدر بحرکانی رئیس مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان و رضا گشتیل مسوول تاسسیات و خدمات شبکه بهداشت و درمان به عنوان نماینده بخش کارگری، به دیدار خانواده معظم شهید حبیب ساری دشتبان رفتند.

   دکتر احسان صفائی در این دیدار بیان داشت: فرهنگ ايثار و شهادت يكي از ارزش هایی است كه هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته و هميشه از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده است. همه ما مدیون شهداء و خانواده های آنان هستیم.

    سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان در مورد حضور برادر این شهید گرانقدر در شبکه بهداشت و درمان هندیجان بیان داشت: کارکنان و پرسنلی که از بین خانواده معظم شهداء هستند، باعث افتخار هر سازمان و اداره ای میباشند، کارکنانی که افتخار نسبت خانوادگی با شهداء را دارند، باید با تلاش و پشتکار خود در خدمت رسانی به مردم پیشرو و با رفتار و عمل خود مروج فرهنگ شهادت و ارزشهای آنان که همان ارزشهای اسلام و انقلاب است، باشند.

    گفتنی است شهید حبیب ساری دشتبان از سن 16 سالگی در جبهه و عملیاتهای مختلف حضور داشته و سرانجام در سن 21 سالگی در منطقه سردشت مهاباد، در مرداد 66 به درجه رفیع شهادت نائل میشود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0