• ساعت : ۱۲:۴۰:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ 
  • کد خبر : ۷۵۵۹۷
جلسه پرسش و پاسخ سرپرست شبكه بهداشت و درمان هندیجان با داروسازان شاغل در شهرستان

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری، جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر احسان صفایی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، ایرج دلشاد مسوول حراست شبکه بهداشت و درمان هندیجان، حسن تراکمه مسوول دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و داروسازان شاغل در شهرستان در اتاق مدیریت شبکه برگزار شد.

    این جلسه با هدف تبادل نظر و بررسی مشکلات و چالشهای موجود در موضوع دارو در شهرستان و مسائل مربوط به داروساران طرف قرداد با شبکه بهداشت و درمان و همچنین داروسازان بخش خصوصی و داروخانه های فعال در سطح شهر برگزار شد.

    مسائلی ازجمله کمبود انسولین در شهرستان که از داروهای ضروری و مهم برای بیماران دیابتی میباشد، و کم بودن سهمیه دارویی داروخانه های سطح شهر از  اصلی ترین مشکلات مطرح شده توسط داروسازان در این جلسه بود. 

    دکتر صفایی ضمن تشکر از حضور داروسازان در این جلسه بیان داشت: موضوع دارو یکی از مهمترین مسائل در بحث سلامت شهروندان است، دقت در تحویل داروی صحیح و تاریخ دار به بیمار و وجود تمامی داروهای مهم و ضروری در بیمارستان، مراکز خدمات جامع سلامت و کل شهرستان موضوعی است که به شکل جدی باید مورد توجه باشد. امیدوارم جلساتی این چنینی به صورت ماهیانه و مرتب برگزار شود تا بتوانیم با همفکری و همکاری بین شبکه بهداشت و درمان هندیجان و داروسازان شاغل در شهرستان مشکلات دارویی در شهرستان ایجاد نشود.

    سرپرست شبکه بهداشت و درمان در ادامه اظهار داشت: برای برطرف نمودن کمبودهای دارویی و خصوصا انسولین، با معاونت غذا و داروی استان مکاتبات و چانه زنی انجام خواهد شد، امیدواریم این مشکلات و کمبودهای دارویی با رایزنیهای مناسب مرتفع شود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0