• ساعت : ۲۰:۵۰:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ 
  • کد خبر : ۷۵۵۴۰
پیام تبریك سرپرست شبكه بهداشت و درمان هندیجان به مناسبت آغاز دهه مبارك فجر

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دکتر احسان صفایی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، طی پیامی به شرح زیر، فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت؛

    "انقلاب اسلامی ایران، مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد تبلور معانی عمیق اسلامی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد استعماری، به رهبری رهبر فرزانه انقلاب، که اندیشه ای جز عزت اسلام و مسلمین در سر نداشت. دهه مبارک فجر، دهه پیروزی و رسیدن به اوج قله های اقتدار و عزت اسلامی-ایرانی است.

    بی ‌شک همراه شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه، حال و هوای معنوی و اسلامی این دهه را دوچندان کرده و برای نشر پیام ‌های معنوی انقلاب، بستر مناسبی فراهم کرده است، چرا که مکتب امام، انقلاب و مردم عزیزمان علوی، فاطمی و حسینی است و انقلاب ما با نام اهل بیت(ع) گره خورده است.

    اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را که با شعار زیبا و بجای "افتخار به گذشته، امید به آینده" مزین شده است، به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و خصوصا مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان هندیجان و همکاران و خانواده های محترم ایشان، تبریک و شادباش عرض می نمایم و از پیشگاه احدیت توفیق احیاء و پاسداشت همیشگی ارزش های انقلاب اسلامی در مکتب حضرت فاطمه الزهرا (س) را مسئلت دارم."

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0