• ساعت : ۹:۴۴:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ 
  • کد خبر : ۷۵۵۲۱
دیدار سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با خانواده معظم شهید سالم قجری

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان سه شنبه 9 بهمن ماه سال جاری، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دکتر احسان صفائی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالحمید حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان، رضا بوعذار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و ایرج دلشاد مسوول حراست شبکه بهداشت و درمان هندیجان، به دیدار خانواده معظم شهید سالم قجری رفتند.

    حجت الاسلام والمسلمین حسینی در این دیدار بیان کرد: ما همه مدیون و مرهون خون شهداء هستیم. امنیت و رفاه و هرچه داریم از سفره شهداء داریم. الان جوانانی هم هستند که ادامه دهنده راه شهدا جنگ تحمیلی هستند، مثل شهید حججی ها که در خارج از مرزهای کشور برای دفاع از اهل بیت جهاد میکنند.

    مادر شهید قجری در این دیدار خطاب به مدیران و مسوولان بیان داشت: همه شهدا را مانند بچه خودم دوست دارم و مسولان هم باید نسبت به همه شهدا در هرجایی از کشور احساس مسولیت کنند و با احترام به خون شهدا و با شکرگزاری خداوند، از آرمانهای شهدا و امام حفاظت کنند و برای مردم از دل و جان کار کنند.

     دکتر صفایی در این دیدار اظهار داشت: مردم ما مردم شهیدپرور و شهید دوستی هستند و مسولین هم همینطور، انشالله خدا توفیق خدمت به مردم در مسیر رضایت شهداء و خانواده های آنان را نصیب ما بکنه که بتوانیم در این راه با تمام توان به مردم خدمت  کنیم.

    شهید سالم قجری در سن 14 سالگی و در تاریخ 30 شهریور 1361 در منطقه کوشک به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. گفتنی است خلیفه قجری برادر این شهید گرانقدر از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان میباشند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

    V5.5.2.0