عنوان : برگزاری اولین كمیته گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان
کد خبر : ۷۴۱۴۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
ساعت : ۱۰:۲۵:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

        به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، یکشنبه 13 آبان ماه سال جاری، کمیته گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر احسان صفائی سرپرست شبکه بهداشت و درمان هندیجان، مهندس پرویز جوانمردی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان، مهندس شهاب شبیبی مسول روابط عمومی شبکه به عنوان دبیر کمیته و مسولین واحدهای مرتبط با این کمیته، در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.

    دکتر احسان صفائی در این جلسه بیان داشت: دهه مبارک فجر امسال با شعار افتخار به گذشته - امید به آینده، به عنوان جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای چهلمین سال پیاپی با شکوه و عظمت دو چندان در شبکه بهداشت و درمان هندیجان همانند سراسر کشور برگزار خواهد شد.

    وی ادامه داد: تمامی مسوولین و پرسنل شبکه بهداشت و درمان هندیجان با شور و نشاط انقلابی و با تمام توان در جهت برگزاری هرچه باشکوهتر این جشن بزرگ انقلاب حضور خواهند داشت و بار دیگر به جهانیان و دشمنان انقلاب ثابت خواهیم کرد که پای انقلاب خود ایستاده ایم و برای سرافرازی و افتخار ایران اسلامی تلاش مضاعف خواهیم کرد.

    لازم به ذکر است در این جلسه برنامه های شبکه بهداشت و درمان هندیجان مطابق با برنامه های پیشنهادشده توسط دانشگاه مطبوع مشخص شدند و درمورد چگونگی و نحوه برگزاری آنان بحث و تبادل نظر شد. در پایان، این برنامه ها به صورت مصوبه مکتوب و لازم الاجرا شدند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0