عنوان : برگزاری جلسه بررسی پیشرفت و چالشهای سامانه سیب
کد خبر : ۷۴۰۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ 
ساعت : ۱۲:۵:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

   به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، شنبه 5 آبان ماه سال جاری، جلسه بررسی پیشرفت و چالشهای سامانه سیب، با حضور دکتر احسان صفائی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، مهندس پرویز جوانمردی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان و مسولین واحدهای مرکز بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان در سالن جلسات مرکز بهداشت برگزار شد.

    مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان بیان داشت: سامانه سیب با بالاترین توان تجهیزاتی و نرم افزاری وزارت خانه مطبوع، در سال 92 راه اندازی شد و سیستم یکپارچه و مدرنی از ارائه خدمات سلامت به هموطنانمان ایجاد نمود.

    دکتر صفائی ادامه داد: بعد از گذشت چند سال از اجرای این برنامه، تمامی جمعیت کشور و تمام خدمات دریافتی سلامت آنان در این سامانه ثبت میشود. شناسنامه الکترونیکی سلامت افراد، اطلاعات کلی از بیماری ها و سوابق بیماری افراد و خدمات سلامت ارائه شده، در آن وجود دارد و برای همه افراد ذیربط در هر کجای  کشور  قابل مشاهده و رصد خواهد بود.

    وی عنوان کرد: شهرستان هندیجان جزء شهرستانهای پیشرو در این برنامه میباشد و دارای جایگاه مناسبی در پیشرفت سامانه سیب در استان میباشد.

    گفتنی است در این جلسه مهندس جوانمردی با بررسی جزئیات برنامه با اشاره به دقت و سرعت این سامانه، بر تمرکر بیشتر مراقبین سلامت و مسوولین واحدها بر مواردی مانند افزایش مراقبتهای بیش از یکبار، تصحیح و پاسخ ارجاعیات بیماران و ثبت کامل اطلاعات مراجعین تاکید کرد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0