عنوان : دعوت مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان به شركت در راهپیمایی روز جهانی قدس
کد خبر : ۷۶۹۸۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ 
ساعت : ۱۸:۰:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دکتر احسان صفایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از پرسنل شبکه بهداشت و درمان و مردم شریف، ولایت مدار و روزه‌ دار هندیجان، دعوت کردند که امسال نیز با شکوه تر از همیشه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

    متن این پیام بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

    روز جهانی قدس شریف، تجلی گاه رشادت و پایمردی، اراده استوار و تزلزل ناپذیر و حمایت‌های جانانه و شورانگیز امت‌های مسلمان جهان، از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با صهیونیسم جنایتکار و استکبار جهانی است.

    روز قدس، یادگار بزرگ امام راحل و عظیم الشأن انقلاب اسلامی است که فرمودند: «روز قدس، یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است». هدف از راهپیمایی در این روز، نشان دادن وحدت و یکپارچگی ملت مسلمان، اعم از شیعه و سنی در مقابل استکبار جهانی اسرائیل و آمریکا، به همه جهانیان است. به طور قطع حضور پرشور امت اسلامی ایران در این راهپیمایی، موجب افزایش روحیه مبارزه و مقاومت رزمندگان فلسطینی و تقویت محور مقاومت در منطقه و یاس و نا امیدی و انزوای جهانی رژیم غاصب صهیونیستی خواهد شد. 

    امسال نیز همچون سال‌های گذشته مردم شریف، ولایت مدار و روزه‌ دار هندیجان با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر خروش ضد استکباری خویش را علیه اشغالگران غاصب قدس به نمایش گذارده و همگام و همدوش با هموطنان و سایر ملت‌های مسلمان جهان، نفرت خود را از صهیونیسم اشغالگر ابراز می‌دارند و با فریادهای مستحکم، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سرخواهند داد.

    اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، از آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه هندیجان دعوت مینمایم با شرکت در راهپیمایی روز جمعه، باشکوهتر از همیشه، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از ظلم و جنایت رژیم نامشروع صهیونیستی و کشورهای فریب خورده منطقه را اعلام نمایند و وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر آزادی قدس شریف به نمایش گذارند."

                                              دکتر احسان صفایی

                                             مدیر شبکه بهداشت و درمان

                                              شهرستان هندیجان

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0