عنوان : از پرسنل مامایی شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان به مناسبت روز ماما تقدیر به عمل آمد
کد خبر : ۷۶۷۱۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ 
ساعت : ۱۲:۴:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، یکشنبه 15 اردیبهشت ماه سال جاری، دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی ایرج دلشاد مسول حراست شبکه بهداشت و درمان و خانم ندا توکلی سرپرست بیمارستان شهداء به دیدار پرسنل مامایی بیمارستان شهداء رفتند و در ادامه نیز با پرسنل مامایی مرکز بهداشت هندیجان دیدار داشتند و ضمن تبریک این روز با اهداء تقدیر نامه از زحمات و تلاشهای آنان تشکر و قدردانی کردند.

    دکتر صفایی ضمن تبریک روز ماما و تشکر از زحمات پرسنل مامای شبکه بهداشت و درمان هندیجان بیان داشت: ماما در جهت سلامت مادران قدم برمیدارد و همه بر اهمیت سلامت مادران به عنوان رکن اصلی خانواده واقف هستیم، چون اگر مادر نباشد و یا سالم نباشد آن خانواده متزلزل بوده و انسجام لازم در آن وجود ندارد.

    وی افزود: مجموعه پرسنل مامایی در مراکز خدمات جامع سلامت و زایشگاه بیمارستان شهداء با همکاری متخصص زنان، اطفال و سونوگرافی شزایط مناسبی را برای حفظ سلامت مادران هندیجانی ایجاد نموده اند. افتخار میکنیم که با وجود شرایط سخت کاری و کمبودهای تجهیزاتی و  مشکلات فرهنگی و سنتی خاص، جزء شهرستان هایی با کمترین آمار مرگ مادر در استان و بهترین شاخصهای سلامت مادر و نوزاد هستیم. شاخص سلامت مادران جزء اصلی ترین شاخصهای پیشرفت هر کشور و منطقه ای میباشد که به همت و دلسوزی کارشناسان مامایی در جایگاه مطلوبی قرار داریم، با این حال از نقصها و کمبودها غافل نیستیم و پیوسته برای ایجاد شرایط بهتر و ارتقاء سلامت مادران در تلاش هستیم.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0