عنوان : بازدید خیرین هندیجانی مقیم كویت، از پروژه درحال ساخت اورژانس بیمارستان شهداء شهرستان هندیجان
کد خبر : ۷۶۵۹۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ 
ساعت : ۹:۳۹:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، شنبه 7 اردیبهشت ماه سال جاری، آقایان حاج شاکر حبیب معرفی، رضا ابراهیمی و افشین ابراهیمی از خیرین نیک اندیش هندیجانی مقیم کویت که ساخت اورژانس 18 تخت خوابی بیمارستان شهداء هندیجان را متقبل شده اند با همراهی دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، ایرج دلشاد حراست شبکه بهداشت و درمان هندیجان و خانم ندا توکلی رئیس بیمارستان شهداء از بخش های مختلف و در حال ساخت اورژانس و روند ساخت آن بازدید کردند.

    ایشان در آغاز در شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان حضور یافتند و مورد خوش آمدگویی و خیر مقدم از طرف دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان قرار گرفتند. در ادامه با حضور در بیمارستان شهداء، از بخشهای مختلف اورژانس در حال ساخت بازدید کردند.

    گفتنی است حاج شاکر حبیب معرفی با همراهی آقایان ابراهیمی کمکهای شایانی به بیمارستان شهداء هندیجان نموده اند و علاوه بر ساخت اورژانس جدید بیمارستان شهداء، جهت خرید دستگاه سونوگرافی و خرید دستگاههای اکو و تست ورزش و کمک به راه اندازی بخش قلب بیمارستان شهداء، حمایت مالی کرده اند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0