عنوان : به مناسبت روز پاسدار؛ دیدار مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با فرمانده سپاه ناحیه و گردان امام رضا(ع) هندیجان
کد خبر : ۷۶۳۷۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
ساعت : ۱۰:۸:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان سه شنبه 20 فروردین ماه سال جاری، مصادف با روز میلاد حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی ایرج دلشاد مسوول حراست شبکه بهداشت و درمان هندیجان و حیدر بحرکانی مسول فوریتهای پزشکی شهرستان به دیدار شیرمردان سپاه ناحیه هندیجان و گردان امام رضا(ع) رفتند و این روز به آنان تبریک گفتند.

    دکتر صفائی در ابتدا به دیدار فرمانده سپاه ناحیه هندیجان جناب سرهنگ بعنونی نژاد رفت و ضمن تبریک این روز بیان داشت: در شرایط کنونی که استان در بحران سیل به سر میبرد یکی از نیروهایی که در کنار سایر ارگانهای کمک رسان، بیشترین خدمات را به سیل زدگان ارائه میدهد، نیروهای سپاه میباشند. سپاه از آغاز انقلاب تا کنون همیشه و در هرجا که کشور به مشکل برخورده در صحنه بوده و در خط مقدم مشغول خدمت رسانی هستند.

    سرهنگ بعنونی نژاد به اقدام سخیف دولت آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروههای تروریستی و در مقابل حمایتهای آحاد مردم، ارگانها و نهادهای مختلف کشور از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این اقدام نادرست و تنش زای آمریکا ناشی از ذلت و بیچارگی آنهاست و نشانه شکست مطلق آنها در منطقه است، در حقیقت عامل تشنج و نا آرامی ها حضور نیروهای نظامی آمریکا و دخالت در منطقه و تقویت کردن گروههای تروریستی شناخته شده توسط آنهاست؛ که در اقدامی صحیح توسط دولت ایران در لیست گروههای تروریستی کشورمان قرار گرفتند.

    مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان در ادامه به دیدار جناب سروان محبعلی فرمانده گردان عملیاتی امام رضا(ع) سپاه رفتند و این روز را به ایشان و پرسنل دلیرشان تبریک گفتند.

    جناب سروان محبعلی در این دیدار عنوان کرد: گردان عملیاتی امام رضا(ع) در چند سال اخیر به عنوان یکی از گردانهای عملیاتی برتر خوزستان شناخته شده است و آماده دفاع جانانه از مرزهای ایران اسلامی میباشند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0