عنوان : پیام تبریك مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان به مناسبت عید نوروز و آغاز سال نو
کد خبر : ۷۶۱۸۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ 
ساعت : ۱۲:۳:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دکتر احسان صفایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال نو را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است؛

    « بسم الله الرحمن الرحیم

"یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

    حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی، به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می‌سازد، امید که این احساس بیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم.

    با آمدن بهار و سبز شدن درختان شادی در تمام وجودمان نمود پیدا می‌کند. باید سعی ‌نماییم با دریافت انرژی و انگیزه از زنده شدن طبیعت و زمین بتوانیم سالی جدید را با حول و قوه الهی شروع نماییم و عهد ببندیم تا بنده‌ای شایسته باشیم و در جهت رضای خدا و کسب رضای مخلوق، قدم‌های بلندتری برداریم. خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا یکسال پرکار و تلاش را سپری کنیم و قدمهایی محکم در جهت حفظ و ارتقاء بهداشت و درمان در شهرستان هندیجان برداریم. امیدوارم سال آینده، با انسجام کاری بیشتر، همدلی، همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت همراه پیشرفت و ترقی برای کشور و بخصوص شهرستان هندیجان داشته باشیم.

    برخود لازم می دانم در آستانه شکفتن شکوفه‌های بهاری، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های یکایک همکاران محترم و همچنین حمایتها و همراهی های مردم شریف شهرستان در کنار ادارات، سازمانها و ارگانها در سال 97، آغاز سال جدید و بهار طبیعت را به محضر شما و خانواده های محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت از درگاه خداوند منان برای همگی مسئلت نمایم.»

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0