عنوان : جلسه هماهنگی غذا و دارو در ایام نوروز در شبكه بهداشت و درمان هندیجان برگزار شد
کد خبر : ۷۵۸۷۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ 
ساعت : ۱۰:۴۷:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دوشنبه 6 اسفند ماه سال جاری، جلسه کاری با موضوع غذا و دارو با حضور دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان، خانم ندا توکلی معاون درمان و رئیس بیمارستان شهداء و مسوولین واحدهای غذا، دارو، تجهیزات پزشکی و کارپردازی شبکه بهداشت و درمان هندیجان برگزار شد.

    دکتر صفائی در این جلسه بیان داشت: ذخیره و دپوی دارو بر اساس لیستهای استاندارد وزارت خانه مطبوع بغیر از چند قلم دارو، تا پایان خرداد موجود است و تمام نیازهای دارویی بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان تامین میباشد.

    وی ادامه داد: رایزنی درمورد چند قلم دارویی که در بیمارستان در حال اتمام است انجام شده و بزودی تامین خواهند شد. در مورد خرید دارو ازشرکتهای دارویی نیز مطالبات عقب مانده بزودی پرداخت خواهد شد و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

    دکتر صفایی در رابطه با تجهیزات پزشکی شبکه بهداشت و درمان هندیجان اظهار داشت: در بحث تجهیزات پزشکی نیز در محلول همودیالیز و تعدادی از انواع کیتهای آزمایشگاهی کمبودهایی وجود دارد که با معاونت غذا و داروی استان هماهنگی های لازم صورت گرفته و بزودی با تامین این اقلام، انشالله بدون هیچ کمبودی به استقبال نوروز و سال جدید کاری 98 خواهیم رفت.

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0