عنوان : جلسه سرپرست شبكه بهداشت و درمان با پرسنل بهداشت محیط
کد خبر : ۷۵۷۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ 
ساعت : ۲۲:۱۱:۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، چهارشنبه 24 آذر ماه سال جاری، جلسه کاری با موضوع اقدامات و برنامه های آتی بهداشت محیط با حضور دکتر احسان صفائی سرپرست شبکه بهداشت و درمان هندیجان، مهندس شهرام شفاعت فر مسول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان و پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

    دکتر صفائی در این جلسه بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایان سال و تعطیلات نوروز حساسیت و دقت بیشتری در مسائلی مانند بهداشت معابر شهر و بازار، رعایت بهداشت توسط صنوف مختلف خصوصا اصناف عرضه کننده مواد غذایی و همچنین نظارت و بازرسی از اصناف و فروشندگان دوره گرد، با کمک و همکاری ادارات مرتبط،  ازجمله شهرداری، تعزیرات، صنعت، معدن و تجارت لازم است.

    دکتر صفایی در ادامه اظهار داشت: حضور ملخهای موسوم به دریایی در منطقه هندیجان باعث مشکلاتی در بخش های کشاورزی و مزارع گشته است. این موضوع برای مردم در سطح شهر نیز میتواند مشکل ساز باشد که توجه بیشتر پرسنل بهداشت محیط به این موضوع را میطلبد که اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهند.

    لازم به ذکر است برنامه های فشرده ای از بازدیدها و بازرسیهای بهداشت محیط از اوایل اسفند ماه آغاز و تا 15 فرودردین سال آینده ادامه دارد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0