عنوان : سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان به دیدار خانواده معظم شهید خلیفه حیات هندیجانی و شهید عزیز حیات هندیجانی رفتند.
کد خبر : ۷۵۱۶۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۲۰:۵۷:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان سه شنبه 18 دی ماه سال جاری، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دکتر احسان صفائی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالحمید حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن ساداتی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رضا بوعذار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، ایرج دلشاد مسوول حراست شبکه بهداشت و درمان هندیجان و حیدر بحرکانی مدیر فوریتهای پزشکی شهرستان، به دیدار خانواده معظم شهید خلیفه حیات هندیجانی و شهید عزیز حیات هندیجانی رفتند.

    حجت الاسلام والمسلمین حسینی در این دیدار بیان کرد: ما به دیدار خانواده شهدا برای فیض بردن و کسب معرفت میاییم، دست گدایی داریم دربرابر این شهداء و خانواده محترمشان. انشالله که خداوند همه ما را درمسیر مستقیم و درستی که این عزیزان در آن به فیض عظیم شهادت نائل شدند، هدایت کند.

     دکتر صفایی در این دیدار اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به لطف خدا و منویات مقام معظم رهبری، کشور در مسیر پیشرفت و ترقی قرار دارد. خون شهداء ضامن حیات این مملکت است و به پشتوانه شهداء است که اینگونه مقتدرانه در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم.

    سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان اظهار داشت: همه مسوولین در برابر خون شهداء که ریخته شد تا این کشور به افتخار و استقلال برسد، مسوول هستیم، موظف هستیم با تمام توان تلاش کنیم در هر زمینه ای که مشغول فعالیت هستیم به مردم خدمت کنیم و باری رو از دوش این شهر و مردم که محرومیتهای زیادی ازجمله در بخش بهداشت و درمان دارد برداریم.

    در این دیدار، ضمن صحبت درمورد خاطرات گذشته دو شهید گرانقدر، خانواده این شهداء خواسته ها و کمبودهای خصوصا مادر شهید عزیز حیات هندیجانی را بیان کردند و مسولین حاضر در این دیدار، در برطرف کردن مشکلات و برآورده کردن خواستهای این مادر گرانقدر که همسر، فرزند و برادر زاده خود را تقدیم این انقلاب کرده، قول مساعد دادند.  

    شهداء گرانقدر، شهید خلیفه حیات هندیجانی و فرزند شهیدشان عزیز حیات هندیجانی از شهداء جنگ تحمیلی هستند که در تیر ماه سال 1365 در آبهای خلیج فارس و در اثر اصابت موشک به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

V5.1.0.0