عنوان : بازدید دكتر كره بندی و كارشناسان معاونت درمان از بیمارستان شهداء شهرستان هندیجان
کد خبر : ۶۹۰۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ 
ساعت : ۱۳:۱۲:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

     به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، سه شنبه 10 بهمن ماه سال جاری، تیمی متشکل از کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به ریاست دکتر فرهنگ کره بندی مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی، از بیمارستان شهداء شهرستان هندیجان بازدید بعمل آوردند.
    در این بازدید، کارشناسان واحدهای معاونت درمان، از واحدهای مختلف بیمارستان بازدید کردند و جلسه پایانی این بازدید که در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان تشکیل شد، در حضور دکتر فرهنگ کره بندی مدیر امور بیمارستانی، دکتر ناصر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان و خانم ندا توکلی رئیس بیمارستان شهداء، به تشریح عملکرد و وضعیت موجود در واحدهای مختلف بیمارستان پرداختند و نقاط ضعف و قوت به تفصیل بیان شد و درمورد راهکارهای موجود و قابل اجرا در جهت رفع مشکلات بحث و تبادل نظر شد.
    دکتر کره بندی در جلسه پایانی پس از بازدیدها و پس از ارائه گزارش کارشناسان بیان داشت: هدف ما از بازدیدها مچ گیری و نگاه بالادستی نیست، هدف این است که ما مشکلات و نواقص را شناسایی کنیم و در جهت رفع آنها کمک کنیم و آموزشهای لازم را بدهیم. در این راستا گزارش مفصلی از بازدید امروز ارسال خواهد شد، تا با همفکری و مساعدت هم بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به مردم نجیب و خونگرم هندیجان ارائه دهیم.
    دکتر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان نیز ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور دکتر کره بندی و همکارانشان در هندیجان بیان داشت: به علت بعد مسافت شهرستان هندیجان با مرکز استان، نیاز به بازدید و نظارت مدیران چه در سطح شهرستان و چه در سطح استان بیشتر است، سعی ما بر این است تا نکات گفته شده در این جلسه مورد توجه و اجرا قرار بگیرد و در حد توان خود خدمات به مردم شریف هندیجان افزایش یابد و در سطح کیفی بالاتری ارائه گردد.

بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0