عنوان : به مناسبت روز پرستار؛ تجلیل از پرستاران با حضور مسوولین و اقشار مردم شهرستان هندیجان
کد خبر : ۶۸۹۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ 
ساعت : ۲۲:۵۴:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

     به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، سه شنبه 3 بهمن ماه سال جاری، مراسم روز پرستار با حضور کورش مودت فرماندار هندیجان، حجت الاسلام والمسلمین احمد ساری اصل امام جمعه شهرستان، مهندس کورش حشمدار شهردار هندیجان که با همراهی دکتر ناصر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در بیمارستان شهداء برگزار شد و با تقدیم گل و تقدیرنامه از زحمات پرستاران، تجلیل به عمل آمد.
    کورش مودت در صحبتهای خود بیان داشت: سفید پوشان عرصه خدمت رسانی به مردم پرستارانی هستند که مجاهدت میکنند و به بیماران رسیدگی و خدمت میدهند.
    امام جمعه شهرستان هندیجان نیز با آرزوی توفیق برای مسولین و پرسنل بیمارستان شهداء که درحال خدمت به مردم هندیجان هستند، اظهار داشت: حضرت زینب اسطوره صبر، استقامت و شجاعت است و انتخاب این روز به عنوان روز پرستار به حق، شایسته و مناسب میباشد و پرستاران باید در رسیدن به این فضائل که لازمه کار یک پرستار است تلاش کنند.
    دکتر حاتم زاده نیز ضمن تبریک میلاد حضرت زینب و روز پرستار و تشکر از تشریف فرمایی مسولین محترم شهرستان، در صحبتهای خود خاطر نشان کرد: برنامه های زیادی در حال پیگیری و انجام میباشد ازجمله سونوگرافی بیمارستان، افتتاح تصفیه خانه جدید بیمارستان و خرید دو دستگاه آمبولانس با تجهیزات پیشرفته در هندیجان و تکمیل پایگاه اوراژنس سویره که امیدواریم مردم هندیجان خدمات بهتری را در آینده دریافت کنند. همه ما نیز در تلاش هستیم تا بتوانیم وضعیت سلامت در شهرستان هندیجان را در مسیر توسعه پیش ببریم.


بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0