عنوان : تشكیل موسسه خیریه بیمارستان شهداء بوسیله خیرین بخش سلامت و شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان
کد خبر : ۶۸۴۴۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ 
ساعت : ۲۱:۳۵:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان،چهارشنبه 22 آذر ماه سال جاری، جلسه ای با عنوان تأسیس موسسه های خیریه ی بیمارستانی و با حضور آقایان پرچمی و احمدیان کارشناسان حوزه معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر ناصر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مهندس پرویز جوانمردی رئیس مرکز بهداشت شهرستان، خانم ندا توکلی رئیس بیمارستان شهداء و جمعی از خیرین بخش سلامت شهرستان در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد .  

    مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت: این جلسه در راستای اجرای دستورالعمل وزارت بهداشت درمان و آموزشی پزشکی کشور، در خصوص تأسیس موسسه های خیریه ی بیمارستانی،برگزار شده و هدف آن ساماندهی مشارکتهای مردمی در بخش سلامت میباشد.

    وی ادامه داد: خروجی این موسسه باید به سود مردم و با هدف رضایت مندی و خدمت رسانی به مردم باشد، وظیفه ما هم حفظ و پاسداری از این موسسه مردم نهاد است تا همراه با خیرین در کنار هم بتوانیم گره ای از مشکلات سلامت مردم و شهرستان باز کنیم.

   آقای پرچمی در صحبتهای خود بیان داشت: بخش بهداشت و درمان به عنوان متولی سلامت مردم دارای ظرفیتهای مناسبی در جذب خیرین و مشارکت مردم در بهبود وضعیت بهداشت و درمان میباشد.

    وی ادامه دادند: دولت با توجه به گستردگی وظایف و برنامه های خود در انجام تکالیف خود نیاز به کمک و همراهی خود مردم دارد و ورود خیرین در این موضوع و خصوصاً بخش بهداشت و درمان و انجام بعضی از پروژه ها یا اتمام پروژه های نیمه تمام قطعاً کمک بزرگی به پیشرفت بهداشت و سلامت مردم منطقه خواهد بود.

    گفتنی است در پایان جلسه اعضاء اصلی و علی البدل و بازرسین موسسه با همفکری و مشارکت خیرین و اظهار نظر آنان مشخص شدند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0