عنوان : برگزاری جلسه كمیته آب شهرستان در شبكه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان
کد خبر : ۶۸۴۲۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ 
ساعت : ۰:۱۶:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، یکشنبه 19آذر ماه سال جاری، کمیته آب شهرستان در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با حضور دکتر ناصر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مهندس پرویز جوانمردی رئیس مرکز بهداشت شهرستان، مهندس آقایی رئیس آبفا هندیجان، احمد شیخاچی مدیر آبفا شهر زهره و نماینده اداره آبفار شهرستان برگزار شد.

    کمیته آب شهرستان با هدف برطرف کردن مشکلات کیفی و بهداشتی آب شهرستان ازجمله کدورت و ای سی بالا ، وجود شکستگیهای متعدد و عدم لایروبی مخازن آب روستاها، وجود کپسولهای گاز کلر، فرسودگی تاسیسات دستگاه کلر زنی شهر زهره که همه اینها به نوبه خود میتوانند مخاطرات جدی برای سلامت مردم شهرستان ایجاد کنند تشکیل شد.

    دکتر حاتم زاده ضمن تشکر از حضور مدعوین در این جلسه در صحبتهای خود اظهار داشت: موضوع آب سالم و بهداشتی یکی از مهمترین دغدغه های بهداشت در حفظ سلامت مردم است، ابتدا باید از جایی که با هزینه های کم میتوان مشکلات را برطرف کرد شروع کرد مانند لایروبی مخازن و شستشو و تعویض فیلترها و برای حل مشکلات بزرگتر مانند کپسولهای گاز کلر و تعویض و تعمیر لوله های فرسوده که نیاز به بودجه و هزینه بالایی دارند از مقامات محترم استان یا کشور و کسانی که در مورد تاثیرگزار هستند کمک و چاره جویی گرفت.

     رئیس آبفا شهرستان نیز بیان داشت: یکی از مشکلات آب شهرستان تامین و برداشت آب از سد آسک است که کدورت و ای سی آب بالایی دارد. اقداماتی صورت گرفته که در آینده نزدیک با راه اندازی حوضچه های ته نشینی دریهک و شیری بتوان این مشکلات را برطرف کرد.
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0