عنوان : كسب گواهینامه درجه یك اعتبار بخشی توسط بیمارستان شهداء هندیجان
کد خبر : ۶۳۱۶۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ 
ساعت : ۱۱:۱۴:۱۵
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، بیمارستان شهداء این شهرستان موفق به دریافت گواهینامه درجه یک اعتبار بخشی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شد.
 دکتر ناصر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان در این باره بیان داشت: گواهینامه اعتبار بخشی بررسی سیستماتیک خدمات بهداشتی درمانی در بیمارستان میباشد که‌ به‌ صورت سالانه‌ و توسط کارشناسان ارزیابی دفتر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بیمارستان ها و مراکز پزشکی مورد تایید، صادر می شود. این گواهینامه بر اساس مجموعه ای از استانداردهای ساختاری وزارت مطبوع که بالغ بر 248 استاندارد تعریف شده و 903 ایتم میاشند، برای تمامی بیمارستانهای کشور صادر میشود.
 دکتر حاتم زاده ضمن تبریک به پرسنل خدوم و دلسوز پزشکی و درمانی بیمارستان شهداء و تشکر از آنان افزود: در سالهای اخیر تمامی سعی ما در مدیریت بیمارستان شهداء هندیجان ارتقاء سطح کیفیت در ارائه‌ خدمات به مردم شریف هندیجان بوده‌ است. در این راستا نیز گام های بلندی برداشته‌ایم که با حمایتهای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز محقق شده اند.
 وی ادامه داد: ازجمله اقدامات انجام شده در بیمارستان شهداء؛ راه اندازی بخشهای بستری داخلی و اطفال بیمارستان، تجهیز بخشهای مختلف بیمارستان به دستگاههای پیشرفته، نوسازی بخش اورژانس بیمارستان، راه اندازی درمانگاه تخصصی بیمارستان، تکمیل دستگاههای بخش آزمایشگاه، راه اندازی دستگاه اندوسکوپی، نوسازی سیستم تهویه بیمارستان، ارتقاء کیفیت هتلینگ و تکمیل کادرهای درمانی و پزشکی بیمارستان میباشند. همچنین بخش دیالیز، سایت اداری، سالن آموزشی و سیستم سپتیک بیمارستان نیز در دست اقدام هستند.
 خانم ندا توکلی رئیس بیمارستان شهداء نیز ضمن تبریک این مهم به مردم شریف هندیجان اظهار داشت: کسب رتبه یک اعتبار بخشی در بیمارستان شهداء هندیجان به معنای ارتقاء و بهبود در تمامی بخشها و قسمتهای بیمارستان است که منجر به پیامدهای مطلوب برای بیماران بر اساس کیفیت و ایمنی خدمات میگردد. این رتبه به منزله بی نقص بودن بیمارستان نیست بلکه نشانه ای از تغییرات مثبت و امیدوار کننده در تنها بیمارستان شهرستان هندیجان است.
توکلی ادامه داد: امیدواریم این بیمارستان نوپا در ادامه مسیر پیشرفت خود خدمات بهتر و بیشتری را به مردم شریف هندیجان ارائه کند، راه اندازی بخش بستری زنان، بخش جراحی و اتاق عمل ازجمله اهداف برنامه ریزی شده در آینده میباشد.

بازگشت           چاپ چاپ         
 
 
 
  • دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
  • ایران - اهواز - کد پستی : 15794-61357
  • صندوق پستی : 159
  • تلفن : 60-3367543-0611
  • پست الکترونیکی : info@ajums.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد
Copyright 2014 - Ajums Web Development Group
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8