عنوان : عیادت دكتر ناصر حاتم زاده از همكار شاغل در فوریتهای پزشكی شهرستان هندیجان و جانباز دفاع مقدس در شهر یزد
کد خبر : ۶۲۷۹۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ 
ساعت : ۱۹:۶:۳۴

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، روز پنجشنبه 11 خرداد ماه سال جاری، دکتر ناصر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عیادت و دلجویی از صالح صالحی نیا همکار شاغل در فوریتهای پزشکی شهرستان هندیجان و جانباز دفاع مقدس و همچنین برادر شهید در شهر یزد رفتند.

    دکتر حاتم زاده در این دیدار ضمن دلجویی و عیادت از ایشان پیگیر روند درمان و همچنین مسائل مربوط به شرایط زندگی،اسکان و مشکلات وی شدند و با ارج نهادن به صبوری و بردباری ایشان در تحمل آلام و رنجهای عدیده، شفای عاجل و سلامتی کامل برای این جانباز بزرگوار را از درگاه خداوند منان مسالت نمودند و ابراز امیدواری کردند که هرچه زودتر ایشان را در جمع همکاران پرتلاش فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ببینیم.

    مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان در این گفتگوی صمیمانه بیان داشت: جانبازان و خانواده شهداء جزء عزیزترین افراد جامعه هستند و تا جایی که بتوانیم باید در کنار این عزیزان باشیم مخصوصاً مواقعی که دچار مشکل میشوند. وی در ادامه صحبتهای خود اظهار داشت: در اینباره دستورات لازم جهت همکاری در تسهیل خدمات به ایشان به مسولین رفاهی و مالی شبکه بهداشت و درمان ابلاغ شده است.

    لازم به ذکر است، صالح صالحی نیا به مدت 12 سال در قسمت فوریت های پزشکی شهرستان هندیجان مشغول خدمت میباشد و هم اکنون به دلیل انجام مراحل درمان بیماری خود در شهر یزد به سرمیبرد، اما این دوری و بعد مسافت مانع سرکشی و حمایت همکاران خود در شبکه بهداشت و درمان هندیجان نشده است.بازگشت           چاپ چاپ         
 
 
 
  • دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
  • ایران - اهواز - کد پستی : 15794-61357
  • صندوق پستی : 159
  • تلفن : 60-3367543-0611
  • پست الکترونیکی : info@ajums.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد
Copyright 2014 - Ajums Web Development Group
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8